• בן טוביה

  אני חייב לציין את השירות, היעילות והאמינות של שקד! עברתי כבר מספר חנויות לפני שהגעתי לבית העסק הזה ואני חייב לציין שנתקלתי בשירות לקוי וכשחברות כמו זהבה שדה עושות מבצעים ולי בתור צרכן לא מידעים על המבצע!!! בשקד קוסמטיקס מאוד אמינים! השירות מדהים מבחר שלא ניגמר ואנשי מקצוע שיתנו לכם שירות מכל הלב גם אם זה רק לשאלה!
  מומלץ מאוד. חנות הבית שלי החל מעכשיו!

 • מריוס דניאלי

  אני מאוד אהבתי מקום בסניף אשדוד. קל להגיע עם אוטו או באטובוס מקומי ומי שלא מאשדוד ברכבת. לומד ב – MCC מכללה לקוסמטיקה רפואית וצריך הרבה דברים ללימודים. השירות שניתן נעים וחם. מקצועי שבאמת מסבירים טוב ובידע. הייתי צריך להחליף מוצר שקניתי והם במהירות עשו זאת. ממשיך לקנות אצלהם ולא במקום אחר כי גם המחירים באמת הכי זולילם ואיכותיים. תמים נעים לקבל שירות נעים ולהרגיש חשוב. לא משנה שאני עדיין רק סטודנט במכללה ועושה דברים בקטנה.

 • פטריסיה ברגמן

  התחדשתי בקליניקה שלי בציוד מלא אצל שקד קוסמטיק. מאוד מרוצה מהיחס ומהשרות שגלי התותחית נתנה לי... כל הכבוד ממליצה בחוםםם.

 • שירן אביעוז

  משבחת את העסק! נתקעתי עם מכונת ייבוש שהתקלקלה לי. התקשרתי לחברה להזמין מכונה חדשה וביקשתי משלוח לאותו יום באס. או. אס וקיבלתי את המכונה לאחר כמה שעות! שאפו! מרוצה ממש

 • יערה רוני נגר

  צוות מושלם מוצרים איכותיים!
  יוסי גליה ובתיה המהממים שעוזרים תמיד
  אוהבת את המקום ממש