להלן טבלת המשלוחים לפי סכום רכישתכם באתר.

שימו לב: 

סכום רכישה/שיטת משלוח שליח עד הבית
0-399 ₪ 35
400 ₪ ומעלה ללא עלות (למעט ריהוט – כרוך בתשלום על הובלה והרכבה)

 

 מתוך תקנון האתר:

אופן ומועדי אספקת המוצרים

  • משלוחים ישולמו לפי סך ההזמנה הכולל ובהתאם לצורת השילוח המתבקשת. עלויות המשלוחים בהתאם למדיניות המשלוחים המעודכנת בדף מדיניות משלוחים.
  • משלוח המוצרים יתבצע עד 4 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה (למעט אזורים מסוימים). זמן האספקה המובטח הינו מיום ביצוע התשלום בפועל, כאשר יום עבודה כולל את ימים א‘-ה‘, לא כולל חגים ומועדים. המוכר עושה כל שביכולתו בכדי לזרז את זמן האספקה. בד"כ המוצרים יגיעו ללקוח תוך כ- 5 ימי עסקים במשלוח רגיל בתלות בגורם המשלח.
  • על אף האמור לעיל, הלקוח לא יוכל לדרוש פיצוי במקרה של עיכוב בהגעת המוצר מסיבה שתלויה בחברת שליחויות צ'יטה. המוכר יעשה כל שביכולתו על מנת לזרז ולאתר את המוצר עבור הלקוח. באם יחלפו 10 ימי עבודה (לפי סעיף 12) והלקוח טרם יקבל את המוצר תהיה זכותו לבטל את הרכישה מבלי לשלם דמי ביטול, או לבקש משלוח מחודש של המוצר.
  • המוכר שומר לעצמו את הזכות שלא לספק מוצר מסוים, במידה שהמוצר אזל במלאי או שחלה טעות במחיר/במפרט. במקרה כזה הלקוח יקבל הודעה על ביטול העסקה תוך 24 שעות מביצועה ויזוכה תוך 24 שעות מקליטתה, באם חויב.

* ההזמנות נארזות עד השעה 11:00.

הערה: כדאי לבחור כתובת נוחה לקבלת החבילה שבה תימצא/י לאורך היום (מקום העבודה למשל). במידה וחברת השליחויות אינה מגיעה לישוב שציינת בכתובתך, נתאם איתך מקום אספקה אחר.

איסוף עצמי

ניתן לאסוף את החבילה מהחנות בכתובת: אודם 2,  קניון עד הלום  בתיאום מראש בלבד במספר טלפון: 050-2402001

עם הגעת החבילה לחנות ניצור אתכם קשר טלפוני ותוכל/י לאסוף את ההזמנה בשעות פעילות החנות.

שינוי אופן השילוח לאחר ההזמנה

ניתן לשנות את כתובת השילוח באמצעות יצירת קשר איתנו פנו אלינו בטלפון: 050-2402001 

עלות שינוי כתובת: 15 ש"ח