מותגים

בשקד קוסמטיק תמצאו את כל החברות המובליות בתחום הקומסטיקה, מותגים איכותיים ומקצועיים הכי מוקרים בעולם, הם לקחו את המקום הראשון בכל תחומי היופי בגלל התוצאות המרשימות שלהם. 

שמחים גם להציג בפניכם גם את מותגי הבית SHAKEDPERFECT ו- PEDI LINE המתמחים בפדיקור, מניקור, קוסמטיקה, עיסוי וריהוט מקצועי לכל תחומי היופי. ביבוא אישי ורשמי בארץ, שקד קוסמטיק כבר מעל 20 שנה דואגים לכם לנוחות, איכות, מצקועיות ואסתטטיות. הם המוצרים הכי מובילים בכל קנייה באיכות ברמה גבוה שלא חלמתם!

פראנס ביוטי

פראנס ביוטי הלן בע”מ הינה חברה ליבוא, שיווק וייצור מוצרי שעווה, מחממים לשעווה, ומוצרים נלווים לשעווה הגדולה ביותר בשוק המקצועי בישראל. אבני הדרך של חברת פראנס ביוטי הם הקפדה על נהלים חדים ברורים אשר עונים על הקריטריונים איכותיים ביותר שמנכ”לית ומייסדת החברה גברת הלן אביטן מעבירה.

לק ג'ל s.n.p

מותג לק ג’ל ישראלי, לק ג’ל איכותי עם מברשת נוחה לשימוש. קל למריחה, חזק מאוד נשמר על חודש. מריחה אחידה, מספיק שתי שכבות למריחה לעבודה מושלמת. גודל הבקבוק ML 15

Deplieve

חברת דפילב מובילה עולמית בייצור שעווה להסרת שיער ומוצרי פראפין, המפיצה את מלמעלה מ120 מדינות ברחבי העולם. חברת דפילב מאמינה כי הסרת שיער מקצועית, מקיפה צריכה לכסות מגוון רחב של מוצרים קוסמטיים לטיפול בעור לפני ואחרי השעווה.

Shaked

חברת שקד קוסמטיק הינה משווקת מוצרים לכל בעלות מקצוע בתחום טיפוח ויופי החל משנת 2003. בנוסף, שקד קוסמטיק הינה יבואנית רשמית של ריהוט לקוסמטיקאיות.

Staleks

החברה האוקראינית סטאלקס הינה החברה הנמכרת בעולם בתחום כלי עבודה בענף הציפורניים ( פדיקור ומניקור ) החברה שמה דגש על איכות מוצריה, כל המוצרים נבדקים ע”י מאסטריות מובילות בתחום הציפורניים, כל מוצרי החברה מיוצרים מפלדה אל חלד רפואית מיוחדת.

Perfect

חברה מובילה לכלי עבודה וחומרים בענף הציפורניים. פרפקט משווקת את כל הציוד הנדרש לפדיקור ומניקור מקצועי, חברת פרפקט שמה דגש על איכות המוצרים שלה. כל המוצרים נבדקים ע”י מאסטריות מובילות בענף טיפוח הציפורניים

PEDI LINE

חברת פדי ליין משווקת קרמים למקצועיות בתחום הפדיקור, באישור משרד הבריאות

רייס פרופשונל

רייס פרופשונל הוקמה במטרה לתת מענה מקצועי בתחום אביזרי הקוסמטיקה, מניקור, פדיקור, מספריים לשוק המקצועי. כיום רייס פרופשונל הינה אחת החברות המובילות בתחומה בארץ.